O nás - Co je naším cílem

diary 5fe6dd454a 1280

SPOUSTA KVALITNÍCH INFORMACÍ VE FORMĚ STUDIÍ, ČLÁNKŮ NEBO VIDEÍ JE V DNEŠNÍ DOBĚ JEDNODUŠE VOLNĚ PŘÍSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO Z NÁS, ALE JE TOMU OPRAVDU TAK?

Velké množství informací už není aktuální, jsou nepravdivé anebo skryté v informačním moři internetu. Trávit hodiny času hledáním informací nemusí být pro každého, a proto jsme tu.

VÁŠ ZDROJ INFORMACÍ

Rozhodli jsme se vytvořit místo, kde budeme shromažďovat volně dostupné informace z domácích i zahraničních zdrojů, upravených do smysluplných článků. Každý článek projde procesem výběru a zpracovaní informací do srozumitelné formy, aby z toho benefitovalo co nejvíce lidí.

crampsss 1

CO SE DOZVÍTE?

Naší dominantou budou články o fyzioterapii a pohybu, ale občas zabrousíme i do tréninku, regenerace, fyziologie, psychologie a dalších odvětví, protože to všechno jsou jen střípky, které nám až dohromady dávají ucelený obraz.

PROČ TO DĚLÁME?

Baví nás se vzdělávat a objevovat novinky ze světa pohybu a fyzioterapie. Ale proč bychom si tyto informace měli nechávat jen pro sebe , když je můžeme sdílet a šířit dál s vědomím, že mohou pomoci někomu dalšímu.

NEMUSÍTE S NÁMI VŽDY SOUHLASIT

Dynamičnost informací je v dnešní době neuvěřitelná. My se budeme snažit být co nejméně dogmatičtí, protože platí, že co je dnes pravdou a pravidlem, může být zítra úplně jinak. A tak, jak se vyvíjí všechno okolo nás, se vyvíjíme i my a naše názory. Proto budeme rádi, když se s námi podělíte právě o ten váš názor v diskuzi pod článkem.

crampsss 1
ZDROJ INFORMACÍ Z KTERÉHO MŮŽETE ČERPAT A VZDĚLÁVAT SE

Fyziogeek vznikl za účelem zpřístupnění informací Vám, našim čitatelům.

iconfinder student 309036 1 1

Máte dotaz?

MOŽNÁ ČEKÁME PRÁVĚ NA TEBE

Chci tvořit!

MOŽNÁ ČEKÁME PRÁVĚ NA TEBE

ali yahya nMGoYZI41QY unsplash

MÁŠ NÁPAD NA ČLÁNEK A CHUŤ PSÁT?

INFORMACE, KTERÉ SI NECHCEŠ NECHAT JEN PRO SEBE?

LÍBÍ SE TI NÁŠ BLOG A CHTĚL BY SES K NÁM PŘIDAT?

POMOZTE NÁM NEUSTÁLE SE ZLEPŠOVAT

Myslím, že tohle byste mohli udělat lépe!